تبلیغ پوشاک

سرویس های تبلیغاتی ویژه کسب و کار پوشاک

تبلیغات پوشاک در رسانه های پر بازدید فضای مجازی مناسب برای تبلیغ بوتیک مردانه، زنانه، پوشاک بچه گانه، مزون زنانه، خیاطی ، لباس عروس، بدلیجات و لباس های ورزشی می باشد. تبلیغات در اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی پر طرفدار یک روش پر بازده تبلیغاتی می باشد که در ادامه با این سرویس بیشتر آشنا می شوید.

تبلیغ پوشاک
شما در 3 قدمی تبلیغات هستید!
دریافت تعرفه

لیست کامل پکیج های تبلیغاتی ویژه کسب و کار پوشاک به همراه مشخصات رسانه و تعرفه

بررسی و انتخاب

با توجه به اهداف تبلیغاتی و میزان بودجه خود، یک پکیج تبلیغاتی انتخاب نمایید.

رزرو و انتشار تبلیغات

ارسال محتوای تبلیغاتی (عکس، ویدیو، متن تبلیغاتی) و رزرو تبلیغات در تاریخ انتخابی شما

تبلیغ پوشاک در اینستاگرام

تبلیغات در پیج های پر بازدید اینستاگرام

یکی از روش های موثر تبلیغات کسب و کار پوشاک، انتشار محتوای تبلیغاتی (عکس، ویدیو، متن تبلیغاتی) به صورت پست یا استوری در پیج های پر بازدید اینستاگرام می باشد.

شما می توانید از لینک زیر پکیج های تخصصی تبلیغات در اینستاگرام مناسب برای کسب و کار پوشاک را دریافت نمایید و پس از انتخاب نسبت به رزرو و تبلیغات برند خود در اینستاگرام اقدام نمایید.

راهنمای تبلیغ پوشاک

مثله یک حرفه ای تبلیغات کنید!

از جمله کسب و کار های پوشاک را میتوان تولیدی انواع پوشاک، خیاط، مزون و بوتیک های مردانه و زنانه، لباس های ورزشی، زیورآلات و بدلیجات و… نامبرد. یکی از اهداف تبلیغات، برندینگ و افزایش فروش شما می باشد. امروزه در بازار پر رونق شبکه اجتماعی موقعیت مناسبی جهت تبلیغات و فروش بیشتر فراهم شده است.

تولید محتوا مناسب برای تبلیغ پوشاک

محتوای تبلیغاتی در فضای مجازی شامل عکس، فیلم و متن تبلیغاتی می باشد که یکی از عوامل تاثیر گذار در بازدهی تبلیغات پوشاک است. محتوای تبلیغاتی شما باید در راستای هدف تبلیغاتی شما باشد و مسلما کیفیت و ارائه مناسب  محصول در محتوای تبلیغاتی نقش پر رنگی در نتیجه تبلیغات ایفا می کند.

انتخاب پکیج تبلیغاتی پوشاک

پس از تولید محتوا نوبت انتخاب پکیج مناسب تبلیغاتی می باشد. لیست کامل پکیج های ویژه تبلیغ پوشاک را میتوانید از اینجا تهیه نمایید، سپس با توجه به میزان بودجه خود پکیج ها را از نظر میزان دنبال کننده و میزاد بازدید مقایسه کنید. همچنین لینک تمام رسانه ها در این لیست ذکر شده اند که میتوانید با مراجعه به صفحات رسانه، پیج های تبلیغاتی را بررسی و مناسب ترین پکیج تبلیغاتی را انتخاب نمایید.

 

رزرو تبلیغ و گزارش گیری

رزرو پکیج تبلیغاتی و انجام آن در زمان انتخابی شما توسط تیم ما انجام می گردد که پس از تکمیل سفارش، گزارش تبلیغات برند شما به صورت لینک و عکس (اسکرین شات) برای شما ارسال می گردد. همچنین میتوانید در پایان گزارش دقیق میزان بازدید تبلیغات خود را در صفحه کاربری خود مشاهده نمایید.

کارشناسان ما همه روزه جهت مشاوره و دریافت سفارشات شما به صورت تلفنی و گفتگو آنلاین در کنار شما هستند.

تبلیغات پوشاک