تبلیغات آموزشی

تبـلیـغ آموزشگاه ها و موسسات آمـوزشـی

تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی مناسب برای موسسه های آموزشی و فرهنگی، آموزشگاه (زبان، ریاضی، موسیقی، کامپیوتر، حسابداری و حسابرسی، کنکور، خیاطی و…)، تدریس خصوصی می باشد. شما میتوانید با دریافت و بررسی پکیج های تبلیغاتی با توجه به میزان بودجه خود تبلیغات خود را آسان تر و هدفمند تر از همیشه برنامه ریزی کنید.

تبلیغات آموزشی
شما در 3 قدمی تبلیغات هستید!
دریافت لیست تبلیغاتی

دریافت لیست کامل رسانه ها و پیج های پر بازدید تبلیغاتی به همراه تعرفه و مشخصات رسانه

بررسی و انتخاب

بررسی پکیج ها و رسانه های تبلیغاتی و انتخاب پکیج مناسب با توجه به بودجه و اهداف تبلیغاتی 

رزرو و انتشار تبلیغات

ارسال محتوای تبلیغاتی (عکس، ویدیو، متن تبلیغاتی) و رزرو تبلیغات در تاریخ انتخابی شما

تبلیغات آموزشی در اینستاگرام

تبلیغ در پیج های پربازدید اینستاگرام

امروزه با توجه به میزان گسترش و مشارکت مردم در شبکه اجتماعی اینستاگرام، فرصت مناسبی برای تبلیغات آموزشگاه و موسسات آموزشی پیش آمده است. 

ادزین، لیست کاملی از پیج های پر طرفدار ابنستاگرام به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار می دهد که میتوانید پس از بررسی تبلیغات خود را در اینستاگرام آغاز نمایید.

راهنمای تبلیغات آموزشگاه و موسسات آموزشی

هدفمند تر از همیشه تبلیغات کنید!

از جمله کسب و کار های آموزشی را میتوان موسسه های علمی و آموزشگاه های ( کنکور، کامپیوتر، موسیقی، زبان، ریاضی و…) ، تدریس خصوصی دروس ابتدایی، متوسطه و دانشگاهی نامبرد. تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی میتواند در افزایش مشتریان و برنیدنگ شما نقش چشمگیری ایفا کند.

محتوا تبلیغاتی (عکس، ویدیو، متن)

محتوای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام شامل فیلم، عکس و متن می باشد. عکس و یا فیلم تبلیغاتی نقش به سزایی در اثر بخشی تبلیغات آموزشی شما دارد. عکس و فیلم تبلیغاتی میتواند معرف سرویس های آموزشی شما و یا برند موسسه شما باشد که کیفیت آن بر اعتماد مخاطبین تاثیر به سزایی دارد.

محتوا تبلیغاتی (عکس، ویدیو، متن)
انتخاب پکیج مناسب تبلیغاتی
انتخاب پکیج مناسب تبلیغاتی

در انتهای همین صفحه میتوانید لیست کامل پکیج های تبلیغاتی مناسب برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی را دریافت نمایید. این لیست شامل اسامی و جزئیات رسانه های پر بازدید تبلیغاتی به همراه تعرفه می باشد که شما میتوانید پس از بررسی به سادگی تبلیغات خود را برنامه ریزی و شروع کنید.

رزرو تبلیغات و دریافت گزارش

پس از انتخاب پکیج تبلیغاتی جهت رزرو و انتشار تبلیغات در تاریخ انتخابی شما میتوانید به صورت تماس تلفنی یا گفتگو آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید. گزارش تبلیغات انجام شده شما به صورت لینک و یا عکس(اسکرین شات) همراه با جزییات به صورت پیامک و ایمیل ارسال میگردد.

سوالی دارید؟ میتوانید از کارشناسان تبلیغات ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

تبلیغات آموزشی